מתי עושים

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • תגובות
    מתי עושים

היי, אתרי עיצוב פנים שעברתי עליהם לא מסבירים מתי כדי לעשות הום סטייל, בשלב תכנון הבית או אחרי שנכנסים אליו. אנחנו קנינו בית חדש בחולון וכעת הוא בבנייה ואני תוהה אם לעשות עכשיו את התכנון או רק אחרי שניכנס ונתיישב בו? אשמח לקבל הסבר'. תודה רבה לך, יעל

סטיילינג לבית בבניה

שלום יעל
    בדרך כלל עם התכנון הפנימי של החלל מתאימים את פונקציות הרהיטים ובהתאמה את נקודות החשמל. 
    את המראה והאוירה הרצויים קובעים עוד בשלב התכנון. 
    את הרכישות עצמן יש להתחיל בשלבי סוף הבניה היות ויש זמן ייצור מסויים לרהיטים. 
    מטבח כשלושה חודשים לפני מועד הכניסה, רהיטים כחודשיים לפני הכניסה. 
    גופי תאורה , כמו רהיטים. 
    כל היתר בסמוך לכניסה לבית. העיקרון המנחה הוא שייצור רהיטים או ייבוא לוקחים מספר חודשים ולכן יש להיערך לפני כן. 
    מקווה שעזרתי בברכה שוש

סטיילינג יכול לקרות גם בזמן הבנייה

סטיילינג יכול לקרות גם בזמן הבנייה. אני חושבת שכל מעצבת פנים תענה לך קצת אחרת.
    אין לזה ממש חוקים.
    בהצלחה!

סטיילינג יכול לקרות גם בזמן הבנייה אך לדעתי כל מעצבת פנים תענה לך תשובה אחרת כי אין לזה חוקים.
    בהצלחה

סטיילינג יכול לקרות גם בזמן הבנייה אך לדעתי כל מעצבת פנים תענה לך תשובה אחרת כי אין לזה חוקים.
    בהצלחה

בהצלחה

בהצלחה

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך