פלזמה גדולה לתלייה

עמוד הבית פורומים פורום עיצוב פנים פלזמה גדולה לתלייה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    פלזמה גדולה לתלייה

שלום שוש , לא יודע אם זה הפורום הנכון אבל יש לי שאלה, יש לי פלזמה גדולה ואני חושב שהיא לא תעמוד על קיר גבס, יש לך רעיונות איך לתלות אותה?

דני

פלזמה ע"ג קיר גבס

שלום דני
    יש להבחין בין קיר גבס המיועד לחיפוי קיר בלוקים או בטון  לבין קיר גבס העומד עצמאית. בשני המקרים ניתן לתלות את הטלויזיה, אך יש לעגן את מתקן התליה לא לקיר הגבס אלא לתומכים שלו מאלומיניום כלומר – המסלולים והניצבים שלו. בקיר עצמאי יש לחזק את קורות האלומיניום בקורות עץ שיתנו תמיכה נוספת למתקן העיגון.
    מובן אם כך שיש לתכנן את העיגון לקיר עוד לפני הסגירה בקיר הגבס. בהצלחה!

פלזמה ע"ג קיר גבס

שלום דני
    יש להבחין בין קיר גבס המיועד לחיפוי קיר בלוקים או בטון  לבין קיר גבס העומד עצמאית. בשני המקרים ניתן לתלות את הטלויזיה, אך יש לעגן את מתקן התליה לא לקיר הגבס אלא לתומכים שלו מאלומיניום כלומר – המסלולים והניצבים שלו. בקיר עצמאי יש לחזק את קורות האלומיניום בקורות עץ שיתנו תמיכה נוספת למתקן העיגון.

פלזמה ע"ג קיר גבס

שלום דני

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך