דפנה גונן - אדריכלות ועיצוב פנים

מי אנחנו

דפנה גונן בוגרת תואר M.A באוניברסיטת ת"א באמנות ובאדריכלות ועיצוב פנים (בהצטיינות) B.Design .המשרד עובד עם לקוחות פרטיים ועסקיים כגון: דירות ובתי יוקרה, משרדים ומרפאות שיניים.

המשרד מתמחה במתן שירותי אדריכלות פנים, אשר "נתפרים" במיוחד עבור כל לקוח בהתאם לצרכיו – מייעוץ מקצועי פרטני לפי שעות ועד לעיצוב טוטאלי. המשרד לומד את צורכי הלקוח (הפרטי / עסקי) וטעמו, ובתהליך של דיאלוג קשוב ופורה, מעצב קונספט עיצובי ואדריכלי, שעל פיו נגזר המשך העבודה. המשרד מנוסה ביותר במציאת פתרונות יצירתיים ואתגריים לפרטי גמר טוטאליים, כגון מפל מים במשרד פיננסי, או אדניות 'יפניות' במשרד רואי חשבון.

המשרד מלווה את לקוחותיו לכל אורך התהליך – החל משלב ההתייעצות הראשונית וקבלת ההחלטות, עבור בבחירת החומרים ובעלי המקצוע והקבלנים המתאימים והטובים ביותר, וכלה בתוצאה – חלל מרהיב, שמסב ללקוח שביעות רצון והנאה. על מנת להעניק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר, מעסיק המשרד צוות מגוון, אשר נבחר בקפידה, ומשלב עובדים קבועים, פרילנסרים וקבלני משנה. כמו כן, המשרד עובד בכפוף לחוק התכנון והבנייה, Neufert Architect's Data, ובהתאם לחוקי ארגונומיה. למשרד האדריכלות מספר ערכי יסוד המובילים אותו בכל פעילותו, ומגלמים בתוכם את כל היבטיו של "ריבוע הזהב" – חלל, עיצוב, לקוח ותקציב


שאול אביגור 7 תל אביב

ביקורות על דפנה גונן - אדריכלות ועיצוב פנים

עדיין לא התקבלו ביקורות על דפנה גונן - אדריכלות ועיצוב פנים כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום